zyczennik.pl

Życzenia Ślubne

strony: 1 2 3 4 , życzeń: 38
dodał(a): ~Didi
Droga(imię),Drogi(imię),Kochani Państwo młodzi spójrzcie, co wyrosło po mej prawej ręce... , a któżto winszuje tej młodej panięce, której wianek w koronie, jak róża, jak lilia rozkwita, kłaniam sie wszystkim gościom Pana Młodego witam. Z żalu w tym momencie zalani jesteście łzami, i wy Pąnstwo Młodzi, i rodzice przed Wami. Rodzice swą córkę w obce ręce dają, tak jak Pan Bóg Ewę, Adamowi w raju. Wyście ją wychowali jak źrenicę w oku, dziś od Was odstepuje, nie wzbraniajcie jej kroku. Rodzice kochani, Rodzice drodzy, proszę Was, abyście swe dzieci błogosławili mówiąc te słowa:" Spójrz Boże z nieba wysokiego, daj Im zdrowia, szczęścia, fortuny, i co tylko trzeba. Ej zacna Panno Młoda już chwila nadeszła, abys w stan małżenski weszła. Ej zacna Panno Młoda twój wianek w koronie o malo Ci serce z żalu nie utonie, nie żałuj Panno Młoda wianeczka swojego, da Ci Pan Bóg za to młodzieńca zacnego, a Ty do końca będziesz wierną żoną Jego. Bo wianek zwiędnie od deszczu, od slońca, a Ty będziesz mu wierna bez miary, bez końca. I do Ciebie się zwracam o przezacny Panie Młody wszak nikt nie odgadnie co w sobie zamierzasz, kawalerstwo Swoje przerzucasz na strone, bo dzis sobie bierzesz (imię) za żonę. Ona Tobie będzie życzliwa i szczera, tym wszuystkim Cię pokocha, co w sobie zawiera. Nie tylko w młodości ale i w starości kochac się będziecie we wzajemnej milości. Żyjcie sobie Państwo Młodzi w tym małzeńskim stanie, z nieba wysokiego błogosław Im Panie. Pośpiesz się godzino piękna i szczęśliwa, niech Państwu Młodym łza z oczu nie spływa, niech z wesołą twarzą przysiegę swą złożą, z oblubieńcem swoim przed ołtażem Bozym. Druchny i drużbowie życzenia składajcie, a Wy Muzykańci-pięknie Im zagrajcie !!!!
ocena: 3 | głosów: 35
dodał(a): Lukas
W tej uroczystej chwili, gdy slowo TAK oznacza zwyciestwo milosci, przyjmijcie zyczenia szczere: szczescia, zdrowia, radosci. Niech usmiech waszych dzieci pochodnia wesela swieci. Dobroc, madrosc niech czynem kieruje, a harmonii wspolzycia nigdy nie brakuje
ocena: 3 | głosów: 4
dodał(a): Lukas
Zycze wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodacej do nieba bez zadnych ograniczen predkosci, do tego jeszcze ogromu radosci z kazdego coraz szczesliwszego dnia, ktory spelnia Wasze marzenia. Zeby Wam nigdy nie zabraklo w domu talerza klusek i makaronu slonca bez konca, kwiatow pachnacych, a tuz za oknem ptakow spiewajacych. Kazde z tych zyczen na pewno sie spelni, poniewaz plynie prosto z serca glebi.
ocena: 3 | głosów: 1
dodał(a): Lukas
Na drodze zycia sa swiatla i mroki, raz szczescie jasne, raz smutek gleboki, ale gdy razem sie idzie we dwoje, latwiej sie znosi nawet ciezkie znoje. Wiec w dniu zaslubin zycze Mlodej Parze, by zycie im dalo wszystko, co w darze dac moze szczescia, pogody, radosci, razem z usmiechem wieczystej milosci.
ocena: 3 | głosów: 5
dodał(a): Lukas
Mlodej parze Boze stroz, zycie z najpiekniejszych roz! Duzo szczescia, wlasnej chatki, i tytulu mamy, tatki. Byscie mieli tyle dziatek, ile razem macie latek. Male grube i pyskate niech pilnuja swego tate, by nie zamknal ich na klodke, sam nie poszedl zas.
ocena: 3 | głosów: 9
dodał(a): Lukas
W ten jedyny w zyciu dzien daje Wam wszystkie skarby swiata, a Wy sposrod nich wybierzcie te, ktore przyniosa Wam szczescie !
ocena: 3 | głosów: 2
dodał(a): Lukas
W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość,obowiązek, wzniosłe idealy.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włozona w kościele.
ocena: 3 | głosów: 7
dodał(a): Lukas
Życzeń przesłanie - młodej parze:
milczenie - to niepewność i strach,
wiec kochani - nie róbcie tak!
Nie milczcie gdy Wam będzie źle,
Takie życzenia Wam... śle.
ocena: 3 | głosów: 3
dodał(a): Lukas
Życzę wszystkiego czego Wam trzeba:
autostrady wiodącej do nieba
bez żadnych ograniczeń prędkości,
do tego jeszcze ogromu radości
z każdego, coraz szczęśliwszego dnia,
który spełnia Wasze marzenia.
Żeby Wam nigdy nie zabrakło w domu
talerza klusek i makaronu
słońca bez końca, kwiatów pachnących,
a tuz za oknem ptaków śpiewających.
Każde z tych życzeń na pewno się spełni,
ponieważ płynie prosto z serca głębi.
ocena: 3 | głosów: 6
dodał(a): Lukas
Szczęśliwa Młoda Paro - życzymy Wam w uroczystym dniu ślubu miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza, słodkiej jak miód oraz spełnienia pięknych marzeń i wspólnych planów.
ocena: 3 | głosów: 1