zyczennik.pl

Życzenia Bożonarodzeniowe

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 , życzeń: 221
dodał(a): Admin
Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.
ocena: 1 | głosów: 24
dodał(a): Admin
100 choinek w lesie, prezentów ile Mikołaj uniesie, bałwana ze śniegu i mniej życia w biegu, oraz tyle radości co ryba ma ości życzy...
ocena: 1 | głosów: 43
dodał(a): Admin
Bombka na choince i gwiazda na niebie tak Bóg miłosierny zjawia się u Ciebie i daje Ci spokój, radość i wiarę w te Święta radosne, hojne i wspaniałe.
ocena: 1 | głosów: 27
dodał(a): Admin
Osiem Życzeń Świątecznych. Nie chorować ! Opłatki łamać! Jadło testować! wg łaskawości Episkopatu (bo Episkopat lubi wypić pod kabanosa i golonkę) Kościół nawiedzać! Kolędy śpiewać! Gości tolerować! Pały nie zalać! Jednym słowem - dwa słowa - relaksować się!
ocena: 1 | głosów: 17
dodał(a): Admin
By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
ocena: 1 | głosów: 14
dodał(a): Admin
Śnieg już pada, śnieg już prószy.Marzną nosy, marzną uszy.A ja biegnę bez wytchnienia,żeby złożyć Ci życzenia:pachnącej lasem choinki,na stole barszczu i szynki,radosnych kolędników oraz podarków bez liku... Świąt pełnych wesołości, karpia bez ości, przyjaciół - tylko serdecznych,miłości i piór wiecznych, Sukcesów bardzo licznych,i, gdy się tylko nadarzy, fajnych i wesołych wojaży, na koniec zaś wspaniałego 2007-go.
ocena: 1 | głosów: 31
dodał(a): Admin
Śniegu po pachy smacznej kiełbachy prezentów kupe rózgi na dupe do nieba choinki i wędzonej szynki oraz szczęśliwego wskoku do nowego roku. Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych, karnawału szalonego, roku bardzo udanego
ocena: 1 | głosów: 17
dodał(a): Admin
Świąteczny SMS-ik do Ciebie wysyłam z życzeniami które sam wymyśliłem. Dużo szczęścia i radości wielu prezentów i miłych gości życzy ...
ocena: 1 | głosów: 14
dodał(a): Admin
Wesołych świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych świąt! A w święta, niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe niechaj pachną na zdrowie! I każdy Twój dzień może być jak święto dla ducha :) Czego Tobie życzę
ocena: 1 | głosów: 13
dodał(a): Admin
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku życzę wszystkim: zrozumiałych instrukcji, przyjaznych interfejsów szczelnych zapór ogniowych, ludzkich księgowych, genialnych pomysłów, mistrzowskich zagran, przychylności szefów, zdecydowanych zleceniodawców, trafnych wyborów, hojnych sponsorow i spełnienia marzeń!!!
ocena: 1 | głosów: 43