zyczennik.pl

Życzenia Dzień Nauczyciela

strony: 1 2 3 4 5 , życzeń: 49
dodał(a): Lukas
"Z rąk do rąk podajemy skromnej mądrości dar zwyczajny". Z okazji Dnia Nauczyciela składam serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.
ocena: 2 | głosów: 3
dodał(a): Lukas
Umie sobie radzić z nami Nasza Pani! Gdy jesteśmy rozhukani,
Nie strofuje nas , nie gani. Lecz po dzwonku stojąc w drzwiach pyta: -Czy już mogę ze swą klasą się przywitać? Kiedy lekcji nie umiemy czasem Pani smutnie spogląda na klasę: -Przecież w naszej szkole nie ma leni... Kto was dzieci, tak nagle odmienł? Może grypa, bo znów szerzy się w mieście? Tak! Napewno chorzy jesteście!- A nam wstyd! Już się nikt nie ośmieli, leniuchować do następnej niedzieli! Lecz gdy klasa do rachunków się przykłada, Kiedy pilnie uczymy się wierszy, w oczach Pani iskierkami świeci radość, i uśmiechem darzy nas najszczerszym. Słabym uczyć się pomaga jak kolega. I na przerwie razem z nami biega. Gdy nikt Pani nie zasmuci od rana, każda lekcja jest miła jak święto. Radość Pani jest nagrodą dla nas i najmilszą do pracy zachętą.
ocena: 2 | głosów: 1
dodał(a): Lukas
Każdemu uczniowi radość się udziela, gdy zbliża się Dzień Nauczyciela. Z okazji tego zaszczytnego Święta niech każda buzia będzie uśmiechnięta.
Wszyscy nasi kochani nauczyciele, dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń składamy.
Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące
jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na polskiej łące.
ocena: 2 | głosów: 21
dodał(a): Lukas
"Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić". W podziękowaniu, za trudną prace i wskazanie właściwej drogi życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia...
ocena: 1 | głosów: 10
dodał(a): Lukas
Składam najserdeczniejsze życzenia by w radości i zdrowiu płynął Pani czas.
ocena: 1 | głosów: 8
dodał(a): Lukas
Z okazji jakże ważnego święta, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia... By czasu starczyło na wszystko, aby w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieniło...
ocena: 1 | głosów: 1
dodał(a): Lukas
Tym, co nas uczą we wszystkich szkołach niechaj się spełnią wszystkie marzenia!
ocena: 1 | głosów: 1
dodał(a): Lukas
W Dniu Nauczyciela, w dniu Waszego święta staje tu przed Wami, dziatwa uśmiechnięta, aby Wam przekazać najlepsze życzenia.
ocena: 1 | głosów: 1
dodał(a): Lukas
Słowo miłość - za Ich troski,
Słowo wdzięczność - za Ich trud.
Dar to skromny, dar uczniowski,
Wyśpiewany z serc jak z nut
ocena: 1 | głosów: 1
dodał(a): Lukas
Przyjm dziś za Twoje ofiary - życzenia -
serce je głosi...
i skromne wdzięczności dary,
które Ci uczeń przynosi...
ocena: 1 | głosów: 1